4 Haziran 2013 Salı

İşte Provakasyon

 
Taksim Gezi Parkı'nda yeşiline ve demokrasisine sahip çıkmak için temiz duygularıyla orada olan bütün yurttaşlarımıza canı gönülden destek veriyoruz.Çünkü bizler de oradaydık! Ta ki faşist ve provokatör karanlık kimlikler aramıza sızana kadar...

Demokrasi, anlayış gerektirir. Demokrasi karşındakinin haklarına saygı duymayı gerektirir. Oysa demokrasiden bir haber olan bazı sanatçı kimlikler dahi, masumane başlayan eylemimizi provokasyonlarına alet etmişlerdir.

Bizler bir ağaca bile zarar gelmemesi için orada nöbetteyken, fesat duygularla tahrik eden, kandıran, aldatan, yakan, yıkan, karşısındakileri ölümle tehdit eden, darbe şakşakçılığı yapan, demokratik mücadelemize ve Türkiye Cumhuriyeti'ne darbe vurmak isteyen, kamu malına zarar veren, bu ülkenin vatandaşlarının ödemiş olduğu vergiler ilealınan kamu araçlarını yakan, esnafın dükkanlarını yağmalayan, hakkı olmayana el uzatıp, binlerce insanı da zan altında bırakan faşist zihniyetlerden davacıyız.

Siz de bu haklı davamızda bize destek vermek için lütfen aşağıdaki foru doldurarak bizlere destek veriniz.

Bu ülkede sadece ve sadece demokratik eylem hakkımızı kullanarak tepki göstermek istedik. Geldiler ve bizim eylemimizi provoke ederek ülkeyi kaosa sürüklediler. Her şeyden önce Türkiye Cumhuriyeti hiçbir şekilde bu tavrı ve yıkımı hak etmemektedir.

Kamu malına zarar veren, ülkede demokratik eylemleri her defasında provoke eden, yakıp yıkan, acımayan, vicdanı olmayan, insanların ailelerine acımasızca ağıza alınmayacak küfürler eden ve her türlü bölücülüğü bünyesinde barındıran, yukarıdaki fotoğraflarda yer alan yıkımın mimarlarınından davacıyız!

YARGIYA GİDİYORUZ!

Siz de destek vermek için aşağıdakiformu doldurarak, bu yıkımın faşist mimarlarına karşı yanımızda olduğunuzu bildiriniz.
Davaya müdahil olmak isterseniz ilgili seçeneği seçiniz.
Vicdanıyla hareket eden, her şeye rağmen sükunetini koruyan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.